Seikluste Laegas

Pesamuna kolm rühma (Päikesekesed, Pipid ja Liblikad) alustavad oktoobrist programmi Seikluste Laegas ehk Sõpradega liikumise ja maitsete maailmas elluviimisega. Seikluste Laegas on teaduspõhine 4–7-aastaste laste tervislike toitumis- ja liikumisharjumuste kujundamisele suunatud lapsevanemaid kaasava sekkumine lasteaias. Sekkumises keskendutakse neljale põhiteemale: tervislik söömine, istumisaja vähendamine, vee joomine janu korral ja piisav liikumine. Rühmade meeskonnad saavad kokku viis koolituspäeva ja materjalid. Esimene koolituspäev toimus augustis ja järgmised on 18.sept. ja 16.oktoober. Saadud teadmisi ja materjale saab jagada kõikide rühmadega. Programmist Seikluste Laegas annab hea ülevaate tutvustav VIDEO.